Serce 0 Ulubione

Działki inwestycyjne Chojnów - Baza ofert sprzedaży i dzierżawy

3 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 ogłoszenia

730 000 zł10 000 m² 73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 10 000 m (1 ha), zlokalizowaną bezpośrednio na granicy miasta Chojnów, przy drodze wojewódzkiej dw 328, ok. 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę gruntów inwestycyjnych z rozpoczętą budową na które składają się działki o numerach 289/6, 226/7, 226/8, 226,9 o łącznej powierzchni 2695 m2. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł5 850 m² 184,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży budowlana działka w Chojnowie. Powierzchnia 5850 m/kw. Media. Mpzp. Długość działki około 200m, szerokość około 37. Rejon ulicy Graniczki. Sprzedaż tylko w całości. :link.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

1 845 000 zł3 278 m² 562,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o pow. 0,3278 ha usytuowany w centralnej części osiedl a mieszkaniowego w Chojnowie, przeznaczony pod budownictwo mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Chojnów,dolnośląskie

693 351 zł1 879 m² 369 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotami sprzedaży są działki inwestycyjne o numerach: - 377/6 o pow. 3187m2 - 377/8 o pow. 2005m2 - 377/3 o pow. 1879m2 Na działce nr 377/7 budowa supermarketu dino.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

883 800 zł2 946 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna o numerze: 377/7 o powierzchni 2946m2 Nieruchomość w Chojnowie to doskonałe miejsce dla inwestorów poszukujących przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

1 845 000 zł3 278 m² 562,84 zł/m²

 

 

 

Chojnów,dolnośląskie

1 845 000 zł3 278 m² 562,84 zł/m²

 

 

 

Chojnów,dolnośląskie

30 000 zł4 900 m² 6,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej. Działka gruntu nr 1107 o powierzchni 0,13ha oraz działka gruntu nr 1110 o powierzchni 0,36ha. Obydwie działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna przy ruchliwej ulicy, ul. Długosza

Chojnów,dolnośląskie

150 000 zł200 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlano-usługową wraz z projektem w Chojnowie przy ul.Długosza w pobliżu centrum. W projekcie na parterze znajduje się lokal usługowy , na pierwszym piętrze są.